KONST / Litografier / Färglitografi 12166587
nr 1216 6587
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, HC-upplaga, 19/38, signerad. Motivet: 38x52
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 12 november 2018
kl 19:30:06
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö